Cerca ràpida d'alcaldes

 
 
  Inici Directori Cerca   Contacte  
 
tapa

Municipi: Sant Hipòlit de Voltregà

Mandat: 1934-1936

 

Joaquim Codina i San

Temps a l'alcaldia

Fou nomenat com a alcalde gestor el 13 de novembre del 1934 fins el febrer del 1936.

Fonts

-Llibre d’actes dels Plens de l’Ajuntament de Sant Hipòlit de Voltregà número 79 (7/7/1934-5/5/1936). -Llibre d’actes dels Plens de l’Ajuntament de Sant Hipòlit de Voltregà número 80 (19/5/1936-20/2/1937). SERRALLONGA, Joan; VILA, Assumpta; ESPADALER, Ramon: Sant Hipòlit de Voltregà dins la història. Vic, EUMO Editorial, 1986.

 
  Consell Comarcal d'OsonaUniversitat de VicMemorial Democràtic  
  Alcaldes de la Segona República d'Osona és una web del Consell Comarcal d'Osona  
 
Ombra